רומא לא נבנתה ביום אחד. וגם הבית שלכם לא. גם לאחר שהוא יעמוד על יסודותיו מבחינה פיזית, עדיין דרך ארוכה עוד לפניכם. קרוב לוודאי שתצטרכו גם לרכוש לא מעט חומרי בניין, אשר יסייעו לכם בארגון הבית וגם לאחריו, בתפעול השוטף של החיים שבתוכו.
במידה ורכשתם בית בעיר היהלומים, בוודאי תשמחו לשמוע על הדרך המומלצת להשגת חומרי בניין בנתניה, באופן זול ואיכותי. כל שעליכם לעשות, אם כן, הוא להמשיך לקרוא- ולהיווכח כי שיפוצים + היא החברה בשבילכם.

Untitled-13

אילו חומרי בניין ניתן למצוא במקום?

כל בעל בית בישראל זקוק לחומרי בניין, הן בתחילת המעבר אל הבית החדש והן בתקופה שלאחריו (כאשר נדרשים שיפוצים, למשל).
בהקשר הזה, מוצעים חומרי בידוד ואיטום אשר חיוניים בכל בית- וזאת לצד בלוקי עץ, ברזלי בניין וכן הלאה. אנשי החברה מספקים, באופן מיידי, חומרים דוגמת חול, טוף וחמץ- לכל שימוש אפשרי.
מלבד זאת, מאפשרת שיפוצים + ללקוחותיה לרכוש ציוד טכני רב, ובכלל זה כלי עבודה או אינסטלציה.

מגוון לקוחות רחב

חומרי הבניין של שיפוצים + נמכרים ללקוחות פרטיים ולאנשי מקצוע כאחד. בהקשר הזה, ניתן למנות אלפי אנשים אשר מצאו בחנות את מבוקשם, מבלי להתאמץ יתר על המידה.

סיבה עיקרית לכך היא היחס החם של אנשי שיפוצים +. מרגע הכניסה אל החנות, הם עומדים לשירות הלקוחות ומייעצים להם באופן מקצועי על הרכישה שעליהם לבצע, בהתאם למצבם הכלכלי, לצורך המיידי ולרצון הלקוחות.

מחירים אטרקטיביים ביותר

יתרון מרכזי של שיפוצים + על פני שאר המתחרים נוגע לסוגייה מרכזית ביותר, והיא המחירים. בעוד שישנם חברות רבות אשר מנצלות את חוסר המודעות של הלקוח למחירי חומרי הבניין ומפריזות במחיר, בשיפוצים + סבורים כי הלקוח נמצא מעל הכל.
המחירים הם הנמוכים ביותר שהוא יוכל למצוא כיום בשוק, כאשר אמצעי התשלום האפשריים מגוונים בהחלט.

נגישות לכל לקוח

שיפוצים + ממקומת בלב ליבו של אזור התעשייה הישן בנתניה, בסמוך למרכזי קניות גדולים- ובמקום נגיש לכל.
לא מסוגלים להגיע באופן פיזי? אין דאגה. שירות ההובלות של שיפוצים + זמין תמיד לכל נקודה ברחבי הארץ.